Jarmarki bożonarodzeniowe

Uwielbiamy świąteczny klimat.

Najpierw te przygotowania. Świąteczna krzątanina w kuchni, niekończące się zakupy, ubieranie choinki. Kochamy tą przedświąteczną bieganinę. Ten gwar i radość która w święta wypełnia cały dom. To dla nas naprawdę magiczny czas.

Wykorzystujemy go na 100%. Razem z dziećmi pieczemy pierniczki, odwiedzamy bożonarodzeniowe jarmarki, robimy sobie mikołajkowe sesje, ubieramy się w śmieszne bożonarodzeniowe sweterki, śpiewamy kolędy, dekorujemy dom, piszemy listy do świętego Mikołaja. I zamiast rozpaczać, że święta tak szybko minęły, my cieszymy się, że spędziliśmy je razem z najbliższymi, że nikogo nie zabrakło przy świątecznym stole, że udało nam się stworzyć magiczną atmosferę a wieczorem tuląc do siebie żonę/męża , dzieci, po prostu cieszyliśmy się tą chwilą. Zwyczajnym byciem razem, o które tak ciężko w ciągu zabieganego roku.

Oprócz jarmarku w Edynburgu, o którym pisaliśmy ostatnio, odwiedziliśmy jeszcze kilka miejsc- w Szczecinie i Kołobrzegu. Każdy jarmark miał swój klimat i wyjątkową atmosferę. Małe wspominki i galeria poniżej.

SZCZECIN:

Zamek i Aleja Kwiatowa

    

 

 

SZCZECIN-Plac Lotników, ciężarówka coca coli

 

KOŁOBRZEG

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *